Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Aneta Gąsiewska

6,3
6 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wiktoria Gąsiewska

Uważam, że Wiktoria jest o niebo lepsza od juLII. Jest mądrzejsza i bardzo odwazna. Śliczne dziecko..

karola_1

widać, że Wróblewska gra i popisuje się niepotrzebnie. sprawia wrażenie jakby była ZBYT dobra (w efekcie zła) "stara malutka". A Wiki to jest to. Ktoś kiedyś powiedział, że różnica pomiędzy aktorami polskimi i amerykańskimi jest taka, że polacy grają, a amerykanie wcielają się, stają się swoją postacią. Chyba na tym polega ta różnica, jeśli już porównujemy. ;)

karola_1

Tez wole Wiktorie. Julka działa mi na nerwy!:P

Cpt_Pchelka

A ja lubię zarówno Wiktorię jak i Juleczkę. Po prostu nie widzę różnic pomiędzy tymi dwoma dziewczynkami. Z pewnych źródeł też dowiaduję się, ( no, nie wiem, czy to prawda) osobiście są przyjaciółkami, i podziwiają się.WięcI nie o to chodzi, żeby poróżnić je, ale żeby wspólnie znalazly (obie razem) drogę rozwoju swoich talentów. Dlatego też starajmy się pomóc znaleźć im wspólną drogę(,nazwijmy "sióstr- bliźniaczek"). I nie dajmy się zwariować!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones