PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 547 018
ocen
8,6 10 1 547018
9,0 49
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

Beznadziejny film i to jeszcze strasznie wydluzony wole se puscic pierwszy lepszy film ze stathamem i mam akcje, wybuchy i panienki a tu samo gadanie o dupi e marynie. Sterling Hayden troche ratuje film swoja gra ale i tak nudy straszne

ocenił(a) film na 10
Lestero

Marlon Brando też był znakomity.

Lestero

Trzeba być bardzo nudnym człowiekiem, żeby ten film uznać za nudny. Se puść Willisa, nie wymaga myślenia.

ocenił(a) film na 10
Lestero

lecz sie

ocenił(a) film na 10
Lestero

Oh, słabe prowo.

Lestero

najwidoczniej nie twoje klimaty, mi też nie przypadł do gustu, choć kreacja pana Marlonajest świetna, Nie mam zamiaru jechać po tym filmie, bo jest wiele osób które uwielbiają go. Skoro wolisz oglądać Stathama to znaczy że kręcą cie typowe proste akcyjniaki i tego się trzymaj:)

Lestero

Akcja, wybuchy i panienki, trafiles w samo sedno dlaczego ten film nie przypadł Ci do gustu. To klasyka i pozycja obowiązkowa dla ludzi inteligentnych.

bakcyl_94

Tak? Dlaczego niby?

ocenił(a) film na 7
bakcyl_94

Chciałeś chyba powiedzieć "pozycja obowiązkowa dla ludzi starających się o status inteligentnych". Przecież w towarzystwie wystarczy powiedzieć "Według mnie Ojciec Chrzestny to najlepszy film wszech czasów" i od razu nasze poważanie rośnie jak na drożdżach. Podobnie, jeśli publicznie sprzeciwimy się wartości artystycznej tego filmu, możemy spodziewać się wypowiedzi typu "do tego filmu trzeba dorosnąć, jak go nie rozumiesz to się nie wypowiadaj", "Idź oglądać szklaną pułapkę skoro go nie rozumiesz", czy też "gimbus!" , a także utraty co niektórych znajomych.

Człowiek inteligentny nie ocenia innych według ich gustu, a Godfather jest tylko filmem i może mi się nie podobać co nie uwłacza mojej inteligencji.

ocenił(a) film na 9
EleventhChapter

Najlepszym filmem wszech czasów wcale nie jest Ojciec chrzestny tylko Ojciec chrzestny II. :)

ocenił(a) film na 10
Lestero

Skoro to jest dla ciebie beznadziejny film to włącz sobie k#rwa Transformers tam masz akcje i Megan Fox, a to jest film dla dorosłych, dziecko więc więcej takich filmów nie oglądaj bo wnioskując po twojej wypowiedzi jesteś gimnazjalistą albo i młodszym dzieciakiem

ocenił(a) film na 9
MrPingoo42

Ktoś, kto woli obejrzeć Transformers od Ojca, nie jest gorszy od tego, który woli obejrzeć Ojca niż Transformers...

ocenił(a) film na 10
Ryloth

Trochę mnie poniosło :D
Ale nazywać Ojca Chrzestnego filmem beznadziejnym to już przesada

ocenił(a) film na 9
MrPingoo42

Zgadzam się:)

ocenił(a) film na 8
Lestero

Hmm nie wiem ile masz lat, ale ja kiedyś próbowałam obejrzeć ten film i też go nie rozumiałam, wogóle mi się nie podobał i nie wiedziałam czym się ludzie zachwycają więc przerwałam seans. Okazało się, że nie dojrzałam do takich filmów, teraz go obejrzałam dopiero mając 24 lata na koncie. Film mi się bardzo podobał, ale wiadomo, że jest stary (40 lat to już kawał czasu) i ludzie wychowani na dynamiczniejszych filmach mogą uznać, że trochę się ciągnie akcja za wolno.

ocenił(a) film na 10
dzikudzina

Oczywiście to była taka marna prowokacyjka, według mnie Ojciec Chrzestny to najlepszy film w historii kina.

ocenił(a) film na 10
Lestero

Szczerze to ja się nabrać nie dałem.
Widzę, że piszesz źle o tym filmie, a obok "ocena: 10" i do ulubionych.
Tak więc domyślałem się, że coś nie tak.

No, ale powinieneś..ekhm, powinniśmy być zadowoleni z rezultatów tej prowokacji. Żadna osoba nie przyznała Ci racji w odniesieniu do pierwszego postu, także jest dobrze.

ocenił(a) film na 6
Lestero

Nie jest. Książka 3x lepsza.

ocenił(a) film na 10
merdevsky

Chodzi mi o filmy, nie literaturę.

ocenił(a) film na 8
Lestero

A po kiego grzyba takie prowokacje robić? Nudzi Ci się czy jak...

ocenił(a) film na 10
dzikudzina

Chciałem zobaczyć reakcję ludzi

ocenił(a) film na 10
dzikudzina

Po prostu efekt zazwyczaj jest swietny. Pod postem krytykujacym jakies dzielo (zazwyczaj powszechnie uwazane za genialne), mozna czesto zobaczyc mase prymitywnych odpowiedzi typu "jestes zbyt glupi zeby to zrozumiec", "wlacz se transformery bo to kino dla ciebie" itp. Oczywiscie ta prowokacja jest (jak dla mnie) nadzwyczaj slaba, bo nie mamy tu zadnych (chocby na pozor) dobrych argumentow, wiec wiekszosc uztkownikow nawet nie raczy odpisac.

ocenił(a) film na 8
Cililing

Smalczyk lepszy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones